Zegar

Nawigacja

Strona główna O mnie

O mnie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 07 kwietnia 2010 09:26

    Studia na Akademii Medycznej w Krakowie ukończyłem przed prawie 25-ciu laty. Ćwierć wieku pracy w Gabinecie Stomatologicznym był okresem zbierania doświadczeń zawodowych, doskonalenia umiejętności, dostosowywania się do wysokich wymagań moich pacjentów, wreszcie ustawicznego dokształcania. Przez cały okres pracy zawodowej wprowadzam nowoczesne metody leczenia, materiały i sprzęt stomatologiczny. Wysokim wymaganiom moich pacjentów staram się ze wszystkich sił sprostać. Po stażu otworzyłem Prywatny Gabinet Stomatologiczny.1

Kilka miesięcy póżniej postanowiłem podjąć pracę tylko i wyłącznie „na swoim i na własny rachunek”, rezygnując z zatrudnienia w ZOZ-ie. A więc mogę śmiało powiedzieć, że prowadzę Gabinet o największych tradycjach w okolicy. Mogłem wreszcie zatroszczyć się o odpowiednie wyposażenie gabinetu i materiały stomatologiczne. Szybko zacząłem używać lamp polimeryzacyjnych i kompozytów światłoutwardzalnych. Po pewnym czasie zakupiłem pierwszy unit, póżniej były następne. Siłą mojego Gabinetu jest stałe inwestowanie sprzęt i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Po kilku latach pracy uruchomiłem działającą na bardzo wysokim poziomie pracownię protetyczną, wykonującą nowoczesne uzupełnienia protetyczne, np. korony porcelanowe czy protezy szkieletowe. Uczestniczyłem osobiście w ważnych etapach powstawania protezy, przekazywałem technikowi dentystycznemu wskazówki moje i pacjentów, 3sugerowałem detale, itp. albowiem pracownia funkcjonowała tuż "za ścianą" mojego Gabinetu.

Z czasem w pracy zaczynało brakować szybkich i precyzyjnych metod diagnostycznych w trakcie np. leczenia kanałowego zębów, czy ich chirurgicznego usuwania. Rentgen z tradycyjnymi zdjęciami jako wielce czasochłonny przestawał wystarczać. Wprowadzony przeze mnie aparat do radiowizjografii cyfrowej skracał diagnozę i umożliwiał oglądanie zębów na ekranie komputera po kilku sekundach od wykonaniu zdjęcia.

W swojej praktyce stomatologicznej zawsze dużą wagę przywiązuję do odpowiedniego znieczulenia zębów moich pacjentów, dlatego też wprowadziłem kilkunaście lat temu bezbolesną technikę znieczulenia śródwięzadłowego. To znieczulenie sprawdza się u wszystkich pacjentów, zarówno dzieci jak i dorosłych.

Z przedstawionego przebiegu mojej pracy zawodowej wynika, że jestem dentystą kreatywnym, stale poszukującym nowych i lepszych rozwiązań, metod i materiałów, sprzętu, tak, aby moja praca była ciekawsza i przynosiła więcej satysfakcji a moim pacjentom dawała możliwość korzystania z postępu światowej stomatologii. Tak jest do chwili obecnej.

Polecam swoje usługi ze względu na moje wysokie kwalifikacje, olbrzymie doświadczenie zawodowe oraz maksymalne zaangażowanie w swoją pracę.

245

Poprawiony ( środa, 21 września 2011 20:32 )
 
© Copyrights Kazimierz Kozioł | Projekt i wykonanie -> www.dwawjednym.pl